Różne

Podsumowanie 2019 roku

Od czego by tu zacząć? Rok 2019 uważamy za udany, jeśli chodzi o górskie wędrówki, ale zawsze mogło być lepiej. Odbyliśmy 14 wycieczek przechodząc 227 kilometrów. Fajnie, że udało nam się trzy razy wyciągną znajomych w góry i za każdym razem innych. Nie jest to jakoś bardzo dużo, jednak zawsze coś.

Zdobyliśmy 39 szczytów z klubem KZKG RP i 15 przez które przechodziło się po drodze. Najdłuższa wycieczka jednodniowa miała 25 kilometrów długości natomiast najkrótsza niecałe 8. Świetną przygodą była dwudniowa wycieczka z noclegiem w schronisku na Soszowie i na pewno będziemy chcieli zorganizować coś takiego w 2020 roku. Dodatkowo z Hanią wziąłem udział w projekcie ” Tato.net – Tata na wyższym poziomie”. Była to nocna wyprawa na Hrobaczą Łąkę z noclegiem w schronisku, nauką rozpalania ogniska krzesiwem i grami terenowymi dla dzieci.

W mijającym roku zdobyliśmy 9 odznak KZKG RP w tym dwie złote za skończenie Beskidu Śląskiego i Rudaw Janowickich. Zapisaliśmy się również do projektu „Korona Gór Polski”, na który czekaliśmy, aż Hania będzie miała 7 lat. Bardzo ważną sprawą jest nawiązanie współpracy z Mirkiem, czyli prezesem KZKG RP, który bardzo nam pomaga w rozkręceniu fp, za co serdecznie dziękujemy:) My w zamian za to postaramy się reklamować klub na każdej możliwej płaszczyźnie.

Plany na przyszły rok są ambitne i zobaczymy, co z tego wyjdzie. Na pierwszy plan chcemy nawiązać kolejne partnerskie współprace oraz skończyć Beskid Makowski, w którym zostały nam jeszcze trzy szczyty. Następnie zaczniemy prawdopodobnie Beskid Żywiecki. Najbardziej ambitnym planem jest zrobienie Głównego Szlaku Świętokrzyskiego, który ma 105 kilometrów.

Total Page Visits: 888 - Today Page Visits: 1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.